Imelised inimesed, keda meie tooted aidanud on:

Enel on naine, kes on valmistumas ühe imelise tegelase ilmale tulekuks. Kui veel hiljuti tundis Enel ennast kohutavalt – “öösiti jalad pidevalt valutasid ja krambitasid. Lausa nii hullusti, et päevi peale krambitamist oli veel valus kõndida – jalad said tugevat koormust”.
Tänu magneesiumijalavannide, -õli ning kvaliteetsete magneesiumitablettide koostoimele on krambitamine oluliselt vähemaks jäänud ning meenutades alles hiljutist olukorda, on Enel väga tänulik, et avastas enese jaoks õigel ajal magneesiumi ja sellega seonduvad lahendused. Magneesium on imeline ning üks kõige olulisemaid mineraale inimese organismi jaoks.

Grete on väga aktiivse eluviisiga noor naine, kes veidi vähem kui aasta aega tagasi otsustas abikaasaga pere suurendada. Grete kogemus magneesiumi jalavannide kasutamisest: “Jalavanne hakkasin aktiivselt kasutama siis,  kui toimus vaagna liiduste laienemine – see oli mul väga valus protsess  ning pidevalt vaevasid mind valud.  Suured raskused olid isegi ühest toast teise kõndimisegagi, samuti oli väga valus voodis teist külge keerata. Magneesiumiteraapiatega alustades läks olukord märgatavalt paremaks. Jalavanne tegin iga päev (lisasin alati 2 kotikest) ja kui mõni päev unustasin teha, andsid valud jälle tunda. Soovitan väga kõikidele tulevastele emadele!”

Ludvig kogemusest: Tänu magneesiumiteraapiale kadusid Ludvigul pidevad jalgade tõmblused, võbelused ja „sipelgad jalas tunne“, mida peetakse rahutute jalgade sündroomiks. Samuti tunneb Ludvig ennast hommikuti palju värskemini ja erksamini ning heaolu tunne kandub edasi kogu päeva. Ludvig mainib: „Kui varem tundsin keset päeva tihtilugu suurt väsimust ja raskusetunnet siis tehes magneesiumi jalavanne mind väsimus enam sellisel kujul ei kimbuta.“

Andreas on aktiivne noormees, kes on nüüdseks järjepidevalt mitu nädalat jalavanne teinud. Andreaselt magneesiumiteraapia kohta küsides, saime teada: „Hommikuti, kui ma ärkasin, läksid mul jalad väga tihti krampi, eriti peale aktiivset päeva. Olles mõned korrad jalavanni teinud, krambid kadusid täielikult. Samuti tunnen ma ennast hommikuti värskemalt ja väljapuhanuna ning treeningutel on märgatav suurenenud vastupidavus.“ Kõigele muule lisaks, tundis Andreas tihti peavalu, mis on nüüdseks vaibunud.

Ilja on tippsportlane, kes alustas magneesiumiteraapiaga kuu aega tagasi. Iljalt tulemuste kohta küsides, saime vastuseks: „Hommikuti olid mul tugevad seljavalud, mis kandusid edasi ka treeningutesse, kus tuleb pidevalt endast maksimumi anda. Olin teinud ainult mõned päevad jalavanni, peale mida olid seljavalud oluliselt vähenenud ja nüüdseks pole juba mõnda aega valu tundnud. Lisaks on mul suurepärane uni, erksad  hommikud ja üldine heaolu kogu päeva.“

Ingrid vaevles igapäevaselt sääre ja labajala krampide käes, mis kadusid juba peale nädalast vannitamist. Kui igaõhtused pulsimõõtmised tuvastasid pidevalt vahelööke siis peale 3-nädalast teraapiat esineb arütmiat haruharva. Lisaks kadusid pingutuste ajal esinenud südame valud ja vaev selles piirkonnas. Peale selle vabanes Ingrid rahvakeeli “sipelgad jalas” tundest, mis on rahutute jalgade tunnus.

Ergo tegeleb aktiivselt kulturismiga. Peale mõnenädalast magneesiumiteraapiat ütles Ergo: „Lisaks suurepärasele sügavale unele, tunnen koormusjärgselt lihastes tunduvalt vähem pingeid, mis on teinud igapäevased treeningud ja muidugi ka momendid, millal Ma taastun ja kogun ennast, palju nauditavamaks ja mugavamaks.“

Urve käis suure varba operatsioonil ning kannatas selle järgselt jalavalude, -paistetuse ja turse käes. Neljandal päeval peale magneesiumi teraapiat tundis ta jalga juba oluliselt paremana. Valu oli vähenenud, paistetus jalgades alanes ja varbad hakkasid vabamalt liikuma. Samuti muutusid jalad pehmeks ja mõnusaks. Veel ütleb Urve: „Kõigele muule lisaks, magan ma hommikuti tunduvalt kauem ja ärkan öösiti haruharva üles – uni on märgatavalt sügavam.“

Karl on aktiivne noorsportlane, keda juba noores eas kimbutavad jalakrambid. Lisaks sellele on ta vaevelnud pidevate jala- ja alaselja valude käes. Karli käest magneesiumiteraapia tulemuste kohta küsides, saime vastuseks: “Tegin mõned nädalad aktiivselt jalavanne, peale mida Mind vaevanud krambid kadusid ja seljavalu ei andnud enam nii palju tunda.” Lisaks mainis Karl unekvaliteedi paranemist ning erksust ja aktiivsust trennides.

Ootame Teie meeldivaid ja inspireerivaid elamusi aadressil info@magneesium.ee ❤️