Magneesium.ee on laia spektriga tervisepood, mis sai alguse juba 2013. aastal. Poe asutajaks on diplomeeritud ja pikkade kogemustega nutritsioloog ning endine tippsportlane – karateka Mihkel:Liivakant, kes suhtub tervisse tõelise kire ja armastusega.

Mihkli teekond tervisemaailmas sai alguse 2011. aastal, kui äsja Põhjamaade meistriks kroonitud 18-aastane noormees mõistis, et hoolimata esmaklassilistest tulemustest spordis, on tema tervisega midagi tõsiselt valesti. Et hommikuti voodist välja saada, pidi meister painavat keha turgutama valuvaigistite abil ning juba oli käidud ka operatsioonilaual.

Mihkel sai aru, et tavameditsiini eesmärk on valulisi protsesse leevendada, mitte aga lahendada probleemide põhjuseid. Noormees hakkas otsima alternatiive, mis võiksid ka reaalselt aidata ning jõudis looduslike toidulisandite ja õige toitumise juurde.

10 aastat hiljem tunneb Mihkel end paremini kui kunagi varem, valutavad jalad ja selg on jäänud unustusse. Samuti on uuesti vallutatud ka spordimaailma poodiumid – Mihkel on Eesti meister karates ja kikkpoksis.

Teiseks kirglikuks tervisefänniks on Jan-Sander:Simmerman. Esimene kokkupuude nö alternatiivse meditsiiniga toimus Janil 2012. aastal just läbi Mihkli ja magneesiumi. “Kasutasin tollal tavalisi poes müüdavaid deodorante, mis kandsid kauneid silte ja 7-realisi koostelehti. Paraku olid minu särgid alati pärast paari tundi kaenla alt märjad. Mihkel soovitas mul proovida magneesiumi õli ning vahe oli tuntav peaaegu koheselt.”

Pärast seda otsustas Jan-Sander teha oma keha tõeliselt korda ning lausa sukeldus tervisemaailma. “Olin tollal 20-aastasena võidelnud juba ligi 8 aastat suhteliselt ägeda aknega, mida üritasin korduvalt ravida allopaatilise meditsiini poolt pakutavate vahenditega. Mihkel aitas mul mõista, et ainult puhas keha saab olla terve ning tõelise tervise saavutamiseks tuleb saada keha puhtaks saastast, mida olin oma noore, kuid enesehävitusliku elu jooksul endasse sisse pumbanud. Alustasin kompleksset kuuri, mis vältas kokku umbes 5 kuud ning mille jooksul puhastasin ma ära oma lümfisüsteemi, vere ning soolestiku. Mu nägu oli oluliselt puhtam, tervem ja säravam ning lisaks kaotasin ma ligi 4 kg rämpsu.”

Nüüdseks on Jan-Sanderi näol tegemist täiesti teise inimesega, kui enne selle teekonna algust. “Võin öelda kindlalt, et 28-aastane Jan on nii füüsiliselt kui ka vaimselt oluliselt tervem ja noorem, kui oli 19-aastane Jan. Olin terve lapsepõlve suhteliselt kergesti haigestuv ning alati, kui saabus uus aastaaeg, saabus ka mingi haigus. Samuti olen ma terve elu külma peljanud ning Eestis ei käinud ma õues ujumas isegi suvel. Täna võin öelda, et olin viimati haige aastal 2018, jääaugus käisin aga viimati tänavu. Minu elu- ja toitumisstiil on kardinaalselt erinevad sellest, millisena üritab meile tervist pähe määrida peavool. Toitun ainult valdavalt toorest taimsest toidust ning üritan valida enda lauale tooteid, mida on kasvatatud ökolt ning jätkusuutlikult. Samuti kuuluvad minu igapäevasesse menüüsse erinevad toidulisandid ja korallivesi. Tegelen aktiivselt vaimsete praktikate ja füüsilise trenniga ning tunnen end suurepäraselt!”

Lisaks iseendile, on meie nõuanded ja soovitused aidanud veel sadu noori ja vanu, kel tervisega muresid on olnud.

Uuendame koostöös arstide ja terapeutidega oma E-poe tootevalikut pidevalt, et pakkuda Teile puhtaimatest allikatest pärit ja maailma kõrgeimaid standardeid omavaid tervisetooteid.

Meie töö on põhjalik, et Teie valik oleks lihtne! ❤️