Koroonaviirus – kuidas kontrollida ja hoiduda?

Levimas on lihtne enesekontrolli meetod, mida igal hommikul teha.

Hinga sügavalt sisse ja hoia hinge kinni vähemalt 10 sekundit. Kui Sa läbid selle testi köhimata, kangust, pigistustunnet või ebamugavustunnet tundmata, kinnitab see suure tõenäosusega, et kopsudes ei esine fibroosset kudet. Samuti seda, et puudub infektsioon. Kriitilisel perioodil tee seda kontrolli igal hommikul puhta õhuga keskkonnas.

Lisaks veel üks leviv soovitus, millel on tõetera all – juua võimalikult palju vett. Soovitatavalt soojalt, alates kehatemperatuurist. Lisades veele kasulikke mineraale, muutes selle kergelt aluseliseks, puhastades vett ning struktrueerides seda Koralliveega (Coral-Mine), muudame me vee elusaks, kergesti omastatavaks ja organismile ülimalt kasulikuks.

Inimene koosneb umbes 70-80% ulatuses veest.

COVID-19 tunnusteks üldiselt on kuiv köha, palavik (püsiv) ja hingamisraskused. Viirus levib inimeselt inimesele piisknakkuse kaudu, peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomuslikud sümptomid, eelkõige köha (Terviseamet).

Viirus pääseb organismi ning vereringesse üldiselt läbi limaskestade. Viirus, olles juba vereringes, alustab meie keha rakkude ümberprogrammeerimist selliselt, et algselt “terved” rakud hakkavad pooldudes (paljunemise käigus) looma juurde uusi viirusega nakatunud rakke.

Maos olev hape on üheks organismi kaitsevahendiks sissetungijate vastu. Juues vett lonksu kaupa iga 15 minuti järel, kindlustame, et haigustekitajad ei jõua suus või neelus kurja hakata tegema, vaid uhutakse koos veega makku.

Seega on ülioluline roll meie immuunsüsteemil. Kuidas toetad teda praegu Sina?

Kolloidhõbe (Silver-Max) aitab kahjutuks muuta sadu erinevaid liiki baktereid, viiruseid, seeni jt mikroorganisme, lõigates nad toiduahelast ning abistades transportida organismist välja. Koostöös Sipelgapuukoor Seleeniga, Epam 7 ja liposoomse C-vitamiiniga, saad endale suurepärase meeskonna, et kaitsta ja toetada ennast ja oma lähedasi. Juba täna! ❤️

Rohkem teavet leiad E-poest ❤️

www.magneesium.ee