Tervete liigeste saladus

Valu liigestes võib vaevata kõiki, olenemata meie vanusest või füüsilisest seisundist. Valdavalt on liigesevalu tingitud liigeste ühepoolsest koormusest teatud aja jooksul. See koormus on üldiselt tingitud sportlikust tegevusest, ülekaalust või aastatepikkusest korduvast füüsilisest tööst. Teil võib olla hea tervis, toitute õigesti ja tervislikult, kuid hakkate sellegipoolest kogema liigesevalu. See võib isegi juhtuda lihtsa töö käigus enda aias või majapidamises.

Liigesed püsivad terved, kuna sünoviaalvedelik määrib pidevalt meie töötavaid liigeseid ning peseb sealt välja kaltsiumijääke ja toksiine, just nagu õli teie auto mootoris. Ilma selleta hakkavad liikuvad osad üksteist hõõruma, jahvatama ja lõpuks kinni haakuma.

Meie liigestel on neli põhikomponenti, mis töötavad üheskoos, tootes vajalikku liigesevedelikku valuvaba liikumise loomiseks:
  • Subkondraalne luu ja kõhr;
  • Liigesekapsel;
  • Sünoviaalkile, mis toodab liigesevedelikku ning toidab liigese sisepindu ja varustab liigesekõhre toitainetega;
  • Sünoviaalmembraan, mis joondab liigesekapsli, kõõlusekestade ja limapauna seestpoolt. Selle peamine roll on eraldada sünoviaalvedelikku hüaluroonhapet.

Tutvustan Teile armastatud toodet nimega B-Luron, mis on loodud liigeste määrimiseks ning tervendamiseks, aidates muuhulgas ka liigesel endal aktiveerida kõhre taastamisprotsessi.

B-Luron on loodud nanotehnoloogia abil ning ühendab endas äärmiselt vajalikud toimeained, mis koos kasutatuna soodustavad keha maksimaalset noorenemist. B-Luroni toimeained on sünoviaalvedeliku loomise ehitusmaterjalid, mis kaitsevad liigeseid hõõrdumise eest, samuti aitavad ennetada ja parendada kõhrekoe kahjustusi.

B-Luron on aktiivne bioloogiline toidulisand, mis põhineb Gramme-Revit GmbH poolt välja töötatud hüaluroonhappel ja kondroitiinikompleksil (HCC) kui uuenduslik tehnoloogiline täiendus.

Pärast aastaid kestnud katseid suutsid arendajad kõhre toimimise taastamiseks ühendada kaks põhilist ehitusmaterjali – kondroitiini ja hüaluroonhapet ainulaadses kombinatsioonis.

B-Luron on ette nähtud oma sünoviaalvedeliku tootmise aktiveerimiseks, pakkudes vajalike toitainete ja nn “määrde” kohaletoimetamist kõhrkoesse, alustades selle taastamisprotsessi. B-Luroni efektiivsust saab võrrelda hüaluroonhappe lokaliseeritud intraartikulaarsete süstidega. Viimane on tihtilugu aga invasiivne ja ebameeldiv protseduur. Samas suukaudselt manustatud B-Luronil on mõju kõikidele liigestele ning selle maitse on nauditav.