“Diabeet & Kõrge vererõhk”

7.89

Suurepärane raamat mõistmaks tervise tagamaid väga olulistel ja laialdaselt levinud probleemidega – Diabeedi & kõrge vererõhuga seoses. Raamat aitab mõista, millest on need nähtused ja seisundid tekkinud ning ühtlasi aitab ka tasakaalukalt nende probleemide lahendamisega tegelema hakata.

Kategooria: Sildid: , ,

Tervise säilitamiseks soovitab dr. Olga Butakova just nimelt kompleksset ehk tervikliku lähenemist organismile kui tervikule, mis käivitab organismis isiklikud energiaressursid tervise taastumiseks. See omakorda viitab sellele, et alustame tervenemist haiguse põhjuse likvideerimisega mitte tagajärgede ehk sümptomite kustutamisega. Tuleneb ju ka sõna tervis sõnast tervik – terviklik.

Olga Butakova lõpetas Leningradi Meditsiini Instituudi 1982. a. Pärast seda töötas aastaid terapeudina. Täiendanud on ta end veel kardioloogia, kliinlise lümfoloogia, toksikoloogia, dietoloogia, rehabilitoloogia, nõelravi, refleksoteraapia, iirisdiagnostika, maassaaži, füsioteraapia jms vallas, uskudes, et enesetäiendamine on pidev protsess. Töötanud on ta nii jaoskonnaarstina, kiirabioskonna juhatajana kui ka peaarstina. Kiirabiarstina töötades hakkas talle tunduma mõttetuna inimese elu pikendamine vaid mõneks hetkeks…

Ta mõistis, et inimesed ei tohiks sattuda reanimatsiooni nii sageli ega ka nii noorelt! Seetõttu tekkis soov omandada veel üks haridus – õpetaja oma, et õpetada inimesi õigemini elama, sööma, liikuma ja ennast hoidma. Nii omandaski ta meditsiinivaldkonnas väga haruldase kvalifikatsiooni, saades pedagoogiliste teaduste kandidaadiks. Lisaks on dr. Butakova ka akadeemik ÜRO juurde kuuluva Rahvusvahelise Informatsiooni Akadeemias, “Tervisekaitse ja keskkonna ohutuse” osakonna juhataja ja Moskva Tervise Taastamise Instituudi peaarst. Ta on välja töötanud praktilise süsteemi, kuidas säilitada tervist eranditult looduslike vahendite ja preparaatidega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Diabeet & Kõrge vererõhk””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga