Kaneeligeel

9.46

Geelis sisalduv kaneeli eeterlik õli tekitab naha lokaalset soojenemist ja veresoonte laienemist ning toetab nii rasva lagundamist naha all. Kaneeligeel sobib kasutamiseks eelkõige tselluliidiga kehaosadel.

Pärast massaaži on soovitatav teha nende kehaosadega füüsilisi harjutusi, need tugevdavad kaneeli eeterliku õli toimet ja kiirendavad rasva lagundamist.

  • 250 ml
  • Sobib kasutamiseks eelkõige tselluliidiga kehaosadel.
  • Töötatud välja ilma loomkatsetusteta
  • Parfüümivaba
  • Originaalretsept

Kasutamine: Kandke mitu korda päevas õrnalt vajalikele kohtadele. Kandke peale 5–10 minutit enne füüsilist koormust. Toime tugevdamiseks võib geeli hoolikalt sisse hõõruda. Vältige limaskestadele sattumist! Kaneeligeel tekitab lokaalset punetust; see on normaalne reaktsioon, mille pärast ei ole põhjust muretseda.

Soovitame kombineerida Celustin taimeteega (geel enne, tee pärast).

Koostis: Vesi, glütseriin, tseiloni-kaneelipuu tüve õli, karbomeer, denatureeritud alkohol, fenoksüetanool, etüülheksüülglütseriin, imidasolidinüüluurea, naatriumhüdroksiid, CI 16185, kaneel, tsinnamüülalkohol, bensüülbensoaat, eugenool, D-limoneen, linalool.

Säilitamine: Säilitage kuivas kohas toatemperatuuril. Ärge hoidke otsese päikese käes. Vältige geeli külmumist! Võimalik sade ei tähenda toote kõlbmatust.

Üldised hoiatused: Kui on teada ülitundlikkus preparaadi mõne koostisosa suhtes, siis ei tohi seda kasutada. Vältida limaskestadele ja lahtistele haavadele sattumist! Dermatoloogiliselt testitud. Topvet tooteid pole loomadel katsetatud. Alla 3-aastastele lastele keelatud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaneeligeel”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga