Mikromineraalide kompleks

22.22

Mikromineraalid mängivad olulist rolli sadades keha funktsioonides alates immuunsüsteemi toetamisest kuni tervete luude ja liigesteni. Ainult Trace Minerals pakub mikromineraalide biosaadavaid vorme ühe mugava toidulisandina.

Meie keha vajab vaid väikestes kogustes mikromineraale, kuid need on siiski meie tervisele elutähtsad.

  • 90 kapslit
  • Bioaktiivne toidulisand
  • Vegan
  • GMO-vaba

Tsink stimuleerib umbes 300 ensüümi aktiivsust. Tsink soodustab ka immuunfunktsiooni, maitsetundlikkust, valkude, DNA ja RNA sünteesi, tervislikku insuliinivastust ja palju muud. Vanusega seotud immuunfunktsiooni langus on seotud tsingi puudulikkusega. On leitud, et tsingi lisamine toetab eakate immuunfunktsiooni teatud aspekte.

Kroomil on oluline roll tervisliku veresuhkru taseme säilitamisel normaalses vahemikus, kui seda kasutatakse tervisliku toitumise osana.

Boor on oluline toitaine nii optimaalse kaltsiumi ainevahetuse kui ka tervete luude ja liigeste toetamiseks. Boori tarbimine võib toetada ka tervet eesnääret. On tõestatud, et see aitab pärssida oksüdatiivset stressi ja toetab organismi normaalset reproduktiivhormoonide ja D-vitamiini kasutamist.

Vanadüülsulfaat on mineraaljäägi efektiivne vorm. Uuringud näitavad, et vanadüülsulfaat võib toetada insuliinivastust ja aidata säilitada juba tervet glükoosi ainevahetust. Uuringud näitavad ka, et vanaadiumsoolad võivad aidata säilitada juba tervislikku vererõhku, kilpnäärme tervist ja raua ainevahetust.

Keha vajab vaske raua muundamiseks vormi, mida saab kasutada hemoglobiin, ja see on paljude oluliste ensüümide, sealhulgas superoksiiddismutaasi, mis on peamine rakuline antioksüdant, oluline koostisosa. See on vajalik ka normaalse immuunfunktsiooni ja teatud valkude sünteesi jaoks. Inimestel, kes tarbivad päevas üle 50 mg tsinki ja/või palju fruktoosi, soovitatakse dieeti mitu korda nädalas 2 mg vasega täiendada.

Kasutamine: 1 kapsel päevas koos toiduga või vastavalt tervishoiutöötaja juhistele.

Mitte kasutada mõne komponendi individuaalse talumatuse, raseduse ja rinnaga toitmise korral. Enne kasutamist soovitatav konsulteerida arstiga.

Täiendav lisainfo:
Soovituslik annus: 1 Kapsel
Annuseid kokku: 90
Kogus annuse kohta:% Päevane norm.
Tsink (OptiZinc® tsink-monometioniin)20 mg182%
Vask [vask bisglütsinaat kelaat (TRAACS®)]2 mg222%
Mangaan (mangaansulfaat)2 mg87%
Kroom [kroomnikotinaadi glütsinaadi kelaat (TRAACS®)]400 mcg1143%
Molübdeen [molübdeen glütsinaadi kelaat (TRAACS®)]250 mcg556%
Boor (boortsitraadi, -aspartaadi, -glütsinaadi kompleks)3 mg**
Vanadüülsulfaat (annab 750 mcg vanaadiumi)3.75 mg**
**Päevane norm. ei ole määratud.


Muud koostisosad:
Mikrokristalne tselluloos, taimne tselluloos (kapsel), maltodekstriin, steariinhape.

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas, temperatuuril kuni +25 °C.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Mikromineraalide kompleks”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga