Super Mag kapslid

33.63

Mineraalide kompleks, mis sisaldab 5 erinevas vormis magneesiumit, leutsiini ja B6-vitamiini.

Magneesium toetab aktiivselt südame-veresoonkonna tervist ja neuromuskulaarsete kudede funktsiooni.

Toode soodustab ensüümide sünteesi, normaliseerib ainevahetust ja reguleerib aktiivselt kaltsiumi ning naatriumi tasakaalu raku tasandil.

  • 180 kapslit
  • 5 vormis magneesium + B6-vitamiin
  • Vegan
  • GMO-vaba

Magneesium on vajalik südame ja veresoonkonna ning närvisüsteemi ja seede-elundkonna täisväärtuslikuks tööks, samuti paljude organismi bioloogiliste funktsioonide hoidmiseks.

Aktiivsete koostisainete toime:

Magneesium on inimesele üks kõige tähtsamaid mineraale, kuna osaleb rohkem kui 300 biokeemilises reaktsioonis, mis tagavad organismi normaalse talitluse. Magneesiumi üheks peamiseks ülesandeks on kaitsta närvisüsteemi kahjuliku stressi eest. Magneesium pidurdab kesknärvisüsteemis erutusprotsesse ja vähendab organismi vastuvõtlikkust välistele ärritajatele (äkilistele helidele, liiga eredale valgusele). Magneesiumipuuduse korral tekivad kõrgendatud närvilisus, ärrituvus ja tugev kurnatus.

Magneesium optimeerib südamelihase rakkude tööd, stabiliseerib südame rütmi ning on äärmiselt oluline südame närvide ja lihaste töö talitluse reguleerimisel. See mineraal on vajaliku kaltsiumi ja C-vitamiini omastamiseks ning osaleb süsivesikute ainevahetuses. Magneesium aitab organismil külmaga kohaneda, on luude ja hambaemaili üheks struktuurseks komponendiks, stimuleerib soolestiku peristaltikat ja suurendab sapieritust.

Magneesium soodustab verehüübimise mehhanismi taastamist, aitab veresoonte tervis hoida, ennetab nende seintele kolesteroolinaastude teket ning suurendab soonte läbimõõtu ja sellega ka koronaarset verevoolu.

Samuti mõjutab magneesium aktiivselt neerude ja neerupealiste tööd, organismi energiatootmist ning luu- ja lihaskoe moodustumist. Magneesiumipuuduse korral ei toimi mineraalide ja toitainete omastamine enam korralikult. Piisav magneesiumi olemasolu organismis aga aitab tõsta veresoonte, soolestiku, sapipõie, kusepõie jt silelihaskoe toonust. Samuti on magneesiumil tähtis roll valkude ja aminohapete sünteesis ning geneetilise info edasiandmises DNA ja RNA kaudu.

Preparaadi koostises on viis magneesiumisoola. Nende soolade kasulikkus seisneb selles, et need on teiste magneesiumisooladega võrreldes kõige paremini bioloogiliselt omastatavad ega ärrita soolestikku. Lisaks parandab glütsiini ja magneesiumi kombinatsioon ajuvereringet, optimeerides nii mälu ja töövõimet. Tauriini ja magneesiumi kombinatsioon aga aktiveerib organismis energiatootmise ja parandab rakkude toitmist.

Kasutamine: Täiskasvanutele 1–2 kapslit päevas söögi ajal.

Mitte kasutada mõne komponendi individuaalse talumatuse, raseduse ja rinnaga toitmise korral. Enne kasutamist soovitatav konsulteerida arstiga.

Täiendav lisainfo:
Soovituslik annus: 3 Kapslit
Annuseid kokku: 60
Kogus annuse kohta:% Päevane norm.
Magneesium240 mg64 %
Vitamiin B6
5 mg357 %
Leutsiin
61 mg**
**Päevane norm. ei ole määratud.


Koostis:
Magneesium (magneesiumaskorbaat, magneesiumtauraat, magneesiumbisglütsinaat, magneesiummalaat, magneesiumlaktaat), taimne kapsel (pullulaan), leutsiin, vitamiin B6 (püridoksaal-5 fosfaat).

Säilitamine: Hoida otsese päikesevalguse eest kaitstult, kuivas ja lastele kättesaamatus kohas, toatemperatuuril.

Arvustused

  1. Helika

    Otsisin kindla ühendiga magneesiumit ja leidsin seda Eestis AINULT Teie poest. Tundus hästi mõjuvat, uni oli sügavam, kui kunagi varem ja ärevuse sümptomid vähenesid.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga